Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

Dom niskoenergetyczny. Co to takiego? PRZEWODNIK

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z przewodnikiem Domów Czystej Energii. Jest to informator poświęcony budynkom niskoenergetycznym. Zachęcamy w nim do zapoznania się z projektami, technologiami budowania oraz dedykowanymi urządzeniami do wentylacji i ogrzewania.

Domy niskoenergetyczne są brzydkie, drogie i brakuje w nich świeżego powietrza. To tylko kilka mitów, które obala przewodnik przygotowany przez pracownię projektową Domy Czystej Energii. Wiemy, że wybór projektu domu to ważna decyzja, którą należy podjąć z pełną świadomością jej długoterminowych efektów. Te najbardziej odczuwalne dotyczą komfortu użytkowania i kosztów eksploatacji budynku. Satysfakcjonujące wyniki w obu zakresach oferują domy niskoenergetyczne. Chcieliśmy przybliżyć Państwu to zagadnienie, dlatego w przewodniku wyjaśniamy termin NF40 i prezentujemy charakterystykę domów niskoenergetycznych. Pokazujemy także energooszczędny dom modelowy łączący tradycyjną bryłę budynku z elementami nowoczesnej architektury. Wskazujemy technologie budowania spełniające wymagania stawiane domom niskoenergetycznym i pasywnym, a także dedykowane urządzenia do wentylacji i ogrzewania. Są to nowoczesne rozwiązania, których głównym celem jest skuteczne działanie oraz niskie koszty eksploatacji. W przewodniku zetkną się Państwo również z gotowymi projektami domów niskoenergetycznych.

Jeśli są Państwo zainteresowani bezpłatnym otrzymaniem przewodnika w wersji papierowej prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wersja elektroniczna do przeglądania znajduje się poniżej:

< Powrót