Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

O nas

Kim jesteśmy?

Budowa energooszczędnego domu jest rozwiązaniem, na które decyduje się coraz większa liczba inwestorów. Pracownia Domy Czystej Energii to firma zrzeszająca zespoły o różnych specjalizacjach, która zajmuje się między innymi wykonywaniem projektów domów energooszczędnych i pasywnych, przeprowadzaniem audytów energetycznych czy świadczeniem usług doradczych w zakresie techniki budowlanej.

Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom projektowym, Państwa domy energooszczędne mogą osiągnąć wskaźnik zapotrzebowania na energię nie przekraczający 40 kwh/m2 rocznie, natomiast domy pasywne 15 kwh/m2 rocznie. Tak dobre osiągi są efektem współpracy doświadczonych projektantów i architektów, z pracownikami badawczo-rozwojowymi z uczelni, osobami specjalizującymi się we wdrożeniach instalacji, ekspertami od odnawialnych źródeł energii i firmami z branży budowlanej, które posiadają duże doświadczenie w pracy na wymagających obiektach.

Domy energooszczędne

Jeżeli myślą Państwo o budowie tego rodzaju domu, to warto zwrócić się o pomoc do naszego doświadczonego zespołu architektów i inżynierów, którzy doskonale znają się na wykorzystywaniu Odnawialnych Źródeł Energii w budownictwie. Prowadzenie tego rodzaju inwestycji to wieloetapowy i skomplikowany proces. Zespół naszych ekspertów pomoże Państwu w wybraniu odpowiedniego projektu, a także w starannym planowaniu całej inwestycji.

 

Oferta

Posiadamy szeroką ofertę dla osób, które są zainteresowane budownictwem ekologicznym i energooszczędnym. Nasze rozwiązania są przyjazne dla środowiska naturalnego, a ponadto pozwalają na minimalizację kosztów, gdyż uważamy, że w tym kierunku powinno podążać współczesne budownictwo. Wykonujemy zarówno indywidualne projekty domów niskoenergetycznych, a także gotowe projekty domów, budynków użyteczności publicznej czy budynków usługowych. Do każdego projektu dołączamy niezbędną dokumentację techniczną.

Zachęcamy Państwa również do skorzystania z wiedzy naszych ekspertów, którzy przeprowadzą konsultację, doradzą i polecą wybór najlepszego rozwiązania.

Nasza oferta to: