Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

Fotowoltaika

Dlaczego DCE?

 

Grupa DCE to zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w projektowaniu i budowie instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki – doradzimy Ci w doborze odpowiedniej technologii, wskażemy w źródła finansowania na realizację inwestycji, wybudujemy Twoją wymarzoną instalację, a potem będziemy czuwać nad jej prawidłowym funkcjonowaniem. Bazując na doświadczeniu naszej kadry jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.
Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów, stąd każda nasza oferta jest zindywidualizowana.
Do realizacji naszych inwestycji używamy tylko komponentów sprawdzonych i renomowanych firm, zarówno z Polski jak i zza granicy.

Dzięki współpracy z Centrum Technologii Energetycznych grupa naszych ekspertów ma dostęp do bazy badawczo-rozwojowej i pionierskiej instalacji fotowoltaicznej, pełniącej funkcje badawcze, testowe i demonstracyjne.

Nasi specjaliści na co dzień współpracują z akredytowanym przez UDT ośrodkiem szkoleniowym, gdzie są wykładowcami i trenerami w zakresie montażu systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Krok po kroku, czyli jak to robimy?

1. Najważniejszy pierwszy krok!

Jeśli chcesz ograniczyć swoje rachunki za energię elektryczną to nie czekaj dłużej, tylko zadzwoń lub napisz do nas już teraz! Umówimy się na dogodny dla Ciebie termin i sprawdzimy jak optymalnie wykorzystać potencjał Twojego budynku.

2. Wizja lokalna oraz audyt

Na tym etapie poznamy Twoje potrzeby, zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz profil jej zużycia. Sprawdzimy możliwości lokalizacji paneli fotowoltaicznych oraz poznamy Twoje oczekiwania w zakresie zastosowanych komponentów.

3. Koncepcja i projekt

Kiedy już poznamy Twoje potrzeby i możliwości Twojego budynku dotyczące montażu paneli fotowoltaicznych przygotowujemy wstępną koncepcję rozmieszczenia paneli, tworząc model 3D, dzięki któremu zobaczysz Twoją przyszłą instalację przed jej montażem.

4. Montaż

Zgodnie z ustaleniami z inwestorem oraz zatwierdzoną koncepcją można przejść do montażu instalacji, który wykonywany jest przez wykwalifikowany personel z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

5. Uruchomienie i eksploatacja

Po zakończonym montażu pomagamy w formalnościach związanych z przyłączeniem instalacji do sieci przez operatora. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy rad dotyczących eksploatacji instalacji. Teraz pozostaje tylko czerpać korzyści z energii wytworzonej przez Twoje panele.

6. Monitoring

Zadbamy o bezpieczeństwo pracy Twojej instalacji. Powierz nam monitoring pracy Twojej instalacji.

 

 

OFERTA

Domowe mikroinstalacje

W swojej ofercie posiadamy usługę kompleksowej budowy mikroinstalacji, w ramach której zapewniamy wsparcie na każdym etapie inwestycyjnym.

Jeżeli interesuje Cię fotowoltaika, chcesz w nią zainwestować i chciałbyś poznać szczegóły oraz otrzymać ofertę, nie czekaj, już dziś skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w doborze odpowiednich technologii, doradzimy w kwestii dotacji i zaproponujemy instalację, która zapewni Ci obniżenie rachunków za energię elektryczną.

 

 

Fotowoltaika dla firm

W wielu firmach koszty energii stanowią znaczącą pozycję w budżecie. Sposobem ich obniżenia są m.in. inwestycje przekładające się na zwiększenie efektywności energetycznej. Do takich inwestycji należy nie tylko ocieplenie budynku czy wymiana systemu grzewczego, ale również zastosowanie fotowoltaiki.
Firmy coraz częściej patrzą na inwestycje ekologiczne nie tylko poprzez pryzmat oszczędności, ale również dobrego wizerunku. Przedsiębiorstwo wykorzystujące odnawialne źródła energii, np. panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła, kojarzy się ze świadomością ekologiczną oraz innowacyjnością.

Jeżeli chcesz obniżyć koszty za energię elektryczną w Twojej firmie to skontaktuj się z nami, a my znajdziemy odpowiednie finansowanie dla Twojej inwestycji i zajmiemy się całą resztą.

Ponadto oferujemy usługi doradcze w zakresie dotyczącym pozyskania dotacji do inwestycji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami w pozyskiwaniu dotacji unijnych oraz preferencyjnych kredytów przeznaczonych na cele inwestycyjne.

Zobacz nasze inwestycje zrealizowane w ramach środków EU:

 
FARMA CTE SONEL NIFCO
 
MAGIT

 

Farmy fotowoltaiczne

Inwestorom zainteresowanym budową farm tego typu oferujemy kompleksową realizację „pod klucz”. Oferta ta dedykowana jest dla odbiorców instytucjonalnych, którzy planują budowę elektrowni w celu produkcji i dystrybucji energii elektrycznej do sieci elektroenergetycznej.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w postaci farmy fotowoltaicznej i poszukujesz sprawdzone firmy z doświadczeniem skontaktuj się z nami.

Baza wiedzy

Wykorzystując najnowsze wyniki badań oraz dorobek nowoczesnej technologii, fotowoltaika otwiera przed inwestorami całe spektrum możliwości. Jej głównym założeniem jest ekonomiczne i efektywne wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, które zarówno z punktu widzenia stanu środowiska naturalnego, jak i kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych, okazują się niezwykle korzystne. Jeżeli są więc Państwo inwestorami, którzy poszukują mądrych, wieloletnich, sprawdzonych i przynoszących odpowiednie optymalizacje rozwiązań – właściwym wyborem okaże się fotowoltaika.

Korzystając z pomocy naszych ekspertów, będą Państwo mogli wnikliwie zapoznać się z prognozą korzyści oraz całym spektrum rozwiązań, które pozwolą ograniczyć wydatki związane z wykorzystaniem instalacji bazujących na OZE do minimum. Dotacje pozyskiwane w ramach dostępnych programów pozwolą zminimalizować koszty zakupu oraz montażu.

Dołożymy wszelkich starań, by dostosować poszczególne rozwiązania do jednostkowych potrzeb. Udzielimy wszelkich odpowiedzi związanych z tematyką mikroinstalacji, farm fotowoltaicznych oraz pozostających do Państwa dyspozycji dotacji unijnych.

Korzyści

Fotowoltaika daje wiele korzyści:

  Realizacje

Mikroinstalacje dla prywatnych klientów

Wrocław – 6kW, 20xLG 300W, inwerter ABB, konstrukcja REMOR
Wrocław – 3 kW, 10xLG 300W, inwerter ABB, konstrukcja REMOR
Bystrzyca Górna – 3kW, 10xLG 300W, inwerter ABB, konstrukcja REMOR

Fotowoltaika dla firm

Magit Sp. z o.o. , Wrocław – 38kWp, 152xBruk-Bet Solar 250W, 2xinwerter Fronius, konstrukcja REMOR
Tauron Ekoenergia Sp. z o.o. – 3,36kWp, 12xLG 280W, inwerter ABB, konstrukcja T-WERK
Nifco Poland Sp. z o.o. – 3x30kWp, 124xPanasonic 240W, 108xREC 275W, 240xSOLIBRO 125W, 3xinwerter ABB, konstrukcja REMOR
Sonel S.A. – 30kWp, 300xMANZ, inwerter ABB, konstrukcja REMOR

Farmy fotowoltaiczne

Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy – 100kWp, panele LG, WINAICO, PANASONIC, SUNPOWER, PRISM SOLAR, AVANCIS, MANZ, TSMC, FIRST SOLAR, ASP, BRUK-BET, NEXPOWER, REC, SOLIBRO, inwertery ABB, konstrukcja T-WERK

 


Współpraca

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do współpracy! Poszukujemy wykwalifikowanych instalatorów odnawialnych źródeł energii, dystrybutorów, ale także osoby i firmy, które są zainteresowane tą tematyką i chętne do podjęcia nowych wyzwań, bądź poszerzenia profilu działalności.

W ramach współpracy oferujemy szkolenia, wsparcie techniczne i produktowe oraz możliwość uczestniczenia w realizacji projektów z branży OZE.

Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli interesuje Cię fotowoltaika i chciałbyś podjąć z nami współpracę!

Ponadto dzięki powiązaniu kooperacyjnemu Centrum Technologii Energetycznych,grupa naszych ekspertów i architektów ma dostęp do bazy badawczo-rozwojowej, której głównym przedmiotem działań jest wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, jak i wdrażanie technologii związanych z efektywnością energetyczną. Współpracując z nami masz dostęp do zaplecza tego obiektu badawczo-rozwojowego oraz pionierskiej instalacji fotowoltaicznej, pełniącej funkcje badawcze, testowe i demonstracyjne.

Kontakt

Domy Czystej Energii Sp. z o.o.
ul. Kunickiego 10A/II
54-616 Wrocław
tel. 71 707 28 06
e-mail biuro@domyczystejenergii.pl

Pracownia projektowa
ul. Stalowa 2
58-100 Świdnica

 

Partnerzy

             

      

     

 

 

Zobacz również