Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

Systemy grzewcze

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji grzewczych. W naszej ofercie znajduje się montaż źródeł ciepła – kotłów gazowych, kotłów na paliwo stałe (eko-groszek, pellet), montaż pomp ciepła. Zakres usług naszej firmy obejmuje ponadto montaż odbiorników ciepła – ogrzewanie tradycyjne – grzejnikowe, podłogowe, sufitowe czy też ścienne (maty kapilarne). Każdemu klientowi doradzamy wybór optymalnego systemu ogrzewania i szacujemy koszty wykonania poszczególnych prac związanych z jego montażem.

Przemiana gazu ziemnego w ciepło w gazowym kotle w aktywny sposób przyczynia się do ochrony klimatu i środowiska naturalnego. Za wyborem ogrzewania gazowego przemawia  fakt braku konieczności tworzenia zapasów energii cieplnej oraz opału. Wybór pieca gazowego ma uzasadnienie również w przypadku ograniczonej powierzchni pomieszczenia technicznego lub jego braku.

      

Nasza oferta pomp ciepła obejmuje urządzenia wiodących na rynku producentów: Waterkotte, Viessmann, Danfoss, Stiebel-Eltron.

Montujemy pompy ciepła gruntowe oraz powietrzne, które są precyzyjnie dobierane do potrzeb energetycznych budynku na podstawie audytu energetycznego. Zastosowanie pompy ciepła daje efekt taniego i komfortowego dla użytkownika ogrzewania budynku. Możliwość sterowania i nadzoru nad urządzeniem przez internet pozwala na elastyczne dopasowanie ogrzewania do potrzeb użytkowników oraz nadzór serwisowy nad prawidłową ich pracą. Oferujemy rozwiązania pozwalające na skuteczne ogrzewanie budynku, przygotowanie ciepłej wody użytkowej oraz chłodzenie pasywne i aktywne w okresie lata.

         

      

Kontakt

Domy Czystej Energii Sp. z o.o.
ul. Kunickiego 10A/II
54-616 Wrocław
tel. 71 707 28 06
e-mail biuro@domyczystejenergii.pl

Pracownia projektowa
ul. Stalowa 2
58-100 Świdnica

Specjalista ds. systemów grzewczych i wentylacyjnych
Mirosław Socha
tel. 502 323 142

e-mail m.socha@domyczystejenergii.pl

 

Partnerzy

        


Zobacz również