Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

Domy Czystej Energii na 4 Design Days

Już niebawem 4 DESIGN DAYS, największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa oraz imprezy towarzyszące: Regionalne Property Forum Katowice i Housemarket Forum Silesia 2016. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski.

4dd
Podczas Dni Otwartych na odwiedzających czekają panele dyskusyjne, short stories, spotkania z ekspertami, wywiady ze znanymi osobistościami świata designu i mody, konkursy.

Pracownia projektowa Domy Czystej Energii nie mogła przejść obok takiej imprezy obojętnie. Wybieramy się na cztery dni do katowickiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Zobaczcie pozostałych partnerów i wystawców wydarzenia: klik.

Zapraszamy Was serdecznie. Bilety w cenie 5 zł od osoby dorosłej i 10 zł od rodziny będą dostępne również na miejscu przy wejściu. Seniorzy i dzieci do lat 6 – wejście bezpłatnie.  Adres: plac Sławika i Antalla 1, Katowice.

Zarejestruj się na 4 DESIGN DAYS

< Powrót