Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

Domy Czystej Energii podzielą się dobrą energią w Kielcach

Warto dzielić się dobrą energią! Branżowe konferencje, ważne rozmowy, nowe relacje inwestorskie – to wszystko już w marcu podczas XIX Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIV Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia. Energetyka, elektrotechnika i odnawialne źródła energii zakrólują od 30 do 31 marca 2016 w Targach Kielce.

domy_czystej_energii

Zakres branżowy targów obejmuje m.in. wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucję energii, użytkowanie energii i metody jej oszczędzania, wytwarzanie ciepła i systemów ciepłowniczych oraz wszystko co związane z odnawialnymi źródłami energii. Wydarzeniami towarzyszącymi będą: Forum Solar+, Forum Pomp Ciepła, Energia z biomasy w praktyce.

Wśród wystawców znajdzie się pracownia projektowa Domy Czystej Energii. Zaprezentujemy projekty domów pasywnych i niskoenergetycznych. Służymy Państwu poradami w kwestii budownictwa energooszczędnego oraz zakupu, montażu i dofinansowania do małych i mikroinstalacji OŹE (panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły na biomasę).

Zobacz, jak było rok temu: klik.
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Do zobaczenia! Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, Kielce.

< Powrót