Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

Domy Czystej Energii w Małopolsce

Potrzebujesz pomocy przy zakupie nieruchomości? Podczas małopolskich Targów Mieszkań i Domów nie tylko znajdziesz mieszkanie ze swoich snów, ale także kredyt hipoteczny do sfinansowania zakupu, artykuły wykończenia wnętrz i niezbędną wiedzę prawno-finansową do bezproblemowego sfinalizowania transakcji. Przyjdź do Expo Kraków w dniach 27-28 luty 2016 r. i spełnij swoje mieszkaniowe marzenia!

Wszystkich poszukujących projektu domu zapraszamy do odwiedzenia stoiska pracowni projektowej Domy Czystej Energii, szczególnie jeśli jesteś inwestorem planującym budowę obiektu energooszczędnego, którego wartość wskaźnika zapotrzebowania na energię nie przekracza 40 kWh/m2 rocznie (dom niskoenergetyczny) lub o wskaźniku zużycia energii do 15 kWh/m2 rocznie (dom pasywny). Szczególnie budowanie nowoczesnych i energooszczędnych domów wymaga kompetentnej i kompleksowej obsługi we wszystkich zakresach budowy domu oraz jego obsługi. Masz pytania, chcesz wiedzieć wiedzieć – spotkajmy się!

Zapraszamy. EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9, Kraków.

logo_na_TMiD
Koszt biletu on-line to jedyne 7 zł! Uprawnia on do nieograniczonego odwiedzania imprezy podczas obu dni targowych oraz do bezpłatnej aktywacji e-karty Home Profit. Dla zwiedzających rejestrujących się na targi na miejscu – bilet w cenie 10 zł. Bilet rodzinny to koszt 15 zł w przypadku 2 osób.

< Powrót