Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

ML System

Firma ML System powstała w 2007 roku. Początki działalności Spółki to rynek usług budowlanych,w tym wykonywanie instalacji elektrycznych, instalacji nagłaśniających, sieci strukturalnych.

Obecnie ML System zajmuje się głównie wdrażaniem innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań w budownictwie.W ofercie firmy znajdują się instalacje w zakresie systemów zabezpieczeń,a także instalacje nagłaśniające, instalacje sieci strukturalnych, instalacje sterowania oświetleniem, systemy zapobiegania powstawania pożaru oraz BMS. Od czterech lat ML System jako jedna z pierwszych firm w Polsce wyspecjalizowała się w projektowaniu i wykonywaniu zintegrowanych systemów opartych na technologii ogniw fotowoltaicznych (PV), zintegrowanych z budynkami (BIPV), służących uzyskiwaniu prądu elektrycznego z nasłonecznienia.

W chwili obecnej ofertę ML System tworzą przezierne panele fotowoltaiczne (poli, nano, monokrystaliczne oraz amorficzne) nadające się do montażu na elewacji budynku,w otworach okiennych oraz na dachach. Początki tej specjalizacji w historii firmy wiążą się z rozeznaniem polskiego rynku, na którym jeszcze kilka lat temu nie było ani producentów, ani firm instalacyjnych oferujących usługi w zakresie montażu ogniw fotowoltaicznych, jak również analizą światowych trendów w zakresie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych.

Częściowe zasilanie systemów bezpieczeństwa oraz klimatyzacji i wentylacji w energię elektryczną pozyskiwaną z montowanych ogniw fotowoltaicznych powoduje, iż obiekty wyposażane przez ML System są tańsze w eksploatacji i równocześnie przyjazne dla środowiska.

ML System dostarcza kompletne systemy fotowoltaicznych wiat parkingowych, tzw. Carport Solar System, w oparciu o bezramkowe moduły fotowoltaiczne wykonane w technologii szkło-szkło. Integracja krzemowych ogniw monokrystalicznych, między dwoma szybami tworzy strukturę, która jest transparentna.

www.mlsystem.pl

wiatyPV

 

< Powrót