Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

Pompy ciepła

Pompa ciepła powietrze – woda są najszybciej rozwijającą się technologią grzewczą wykorzystującą odnawialne źródła energii. Źródłem ciepła jest w nich powietrze. Zakres zastosowania przy temperaturze powietrza zewnętrznego wynosi od -20 do +40 °C. Rekomendujemy pompy ciepła firmy Hennlich Sp. z o.o. oferującej kompletne systemy do ogrzewania oraz chłodzenia. Głównym celem stosowania nowoczesnych rozwiązań, takich jak pompy ciepła jest ich skuteczne działanie oraz niskie koszty eksploatacji.

Na zimę i lato

Nowo zaprojektowany model Basic Line BM 7010 to kompaktowa powietrzna pompa ciepła do montażu zewnętrznego. Monoblok szczególnie nadaje się do ogrzewania i chłodzenia budynków o niskim zapotrzebowaniu.

Wydajne i mocne

Sterowana inwerterowo sprężarka sprawia, że BM 7010 osiąga wyjątkową efektywność energetyczną. Bezstopniowa regulacja mocy zapewnia dużą wydajność. Nawet przy temperaturze zewnętrznej -15°C można zapewnić temperaturę zasilania rzędu 55°C.

pompa ciepła    pompa ciepła

System sterowania do wyboru

W jednostce zewnętrznej mieści się cała technika pompy ciepła. W budynku instaluje się jedynie naścienny moduł sterujący BM Mod 5010 lub innowacyjny moduł hydrauliczny BM Hyd 5010.

Niemal bezgłośne

Wysokiej jakości obudowa posiada specjalną izolację akustyczną. Obniża ona emisję hałasu do minimum. Montaż jednostki zewnętrznej jest szybki i prosty. Instalator nie musi posiadać certyfikatu w zakresie chłodnictwa.

Chcesz kupić urządzenie? Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z doradcą techniczno-handlowym!
Grzegorz Żbik
tel. 32/ 420 67 36, 512 821 638
e-mail grzegorz.zbik@hennlich.pl

Odwiedź stronę producenta pomp ciepła powietrze-woda: Waterkotte

< Powrót