Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

Promocja Domów Czystej Energii

Dobre wieści z Pracowni projektowej Domy Czystej Energii. Pomożemy Ci zrealizować marzenie o własnym domu szybciej niż myślisz. Wraz z naszymi partnerami, firmą Wolf System oraz Abakon przygotowaliśmy promocję za 1 zł. Tak! Projekt domu, adaptacja i nadzór autorski za złotówkę. Tylko, czy Ty na pewno potrzebujesz domu niskoenergetycznego?

promocja_DCE

Dlaczego warto zdecydować się na zakup projektu domu niskoenergetycznego? W bardzo dużym skrócie budynki projektowane jako niskoenergetyczne cechują się prostą architekturą i zwartą bryłą. Materiały konstrukcyjne, z których mają być wykonane wyróżniają się wysoką jakością, a materiały izolacyjne niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła. W przypadku budynków niskoenergetycznych ważna jest również integracja wielu rozwiazań, zastosowane w budynkach wysokosprawne urządzenia grzewcze, takie jak kotły kondensacyjne lub urządzenia czerpiące energię potrzebną do ogrzewania pomieszczeń czy wytwarzania ciepłej wody użytkowej z odnawialnych źródeł energii (np. pompy ciepła, kolektory słoneczne).

Media coraz częściej podnoszą temat ograniczonych zasobów naturalnych paliw kopalnych. W Polsce większość energii (ok. 90%) pozyskujemy z nieodnawialnych paliw kopalnych, takich jak węgiel kamienny i brunatny, ropa naftowa czy gaz ziemny. Dzięki ograniczeniu zużycia energii przez budynki, znacząco wpływamy na zmniejszenie zapotrzebowania na surowce nieodnawialne. Rośnie również świadomość społeczna i coraz więcej osób decyduje się na budowę domu niskoenergetycznego, mając na względzie ekologię i ochronę środowiska. Nie bez znaczenia jest także stały wzrost cen nośników energii. Przypominamy, że koszt ogrzewania domu niskoenergetycznego jest 3-krotnie mniejszy od domu tradycyjnego. Wartość rynkowa takiego domu jest również wyższa od wartości rynkowej „zwykłego” domu. Korzyści ekonomiczne i ekologiczne mówią same za siebie. Inwestycja w dom niskoenergetyczny jest przedsięwzięciem długofalowym, które bezpośrednio przekłada się na oszczędność finansową przez długie lata. Budowa takiego domu zwyczajnie się opłaca!

samowystarczalny_domyczystejenergii  solarny_domyczystejenergii  orkisz_domyczystejenergii

Każdy kupujący projekt pracowni Domy Czystej Energii, poza standardową dokumentacją, otrzymuje również charakterystykę energetyczną dla budynku, określającą jego poziom projektowanej efektywności energetycznej oraz projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła czy instalacji centralnego ogrzewania.

Warto skorzystać z promocji za 1 zł (projekt domu + adaptacja + nadzór autorski). Oferta dotyczy realizacji projektów autorstwa Pracowni Domy Czystej Energii wykonanych w technologii Wolf System lub Abakon. Zainteresowanych tą wyjątkową możliwością zachęcamy do wypełnienia i wysłania formularza. Promocja trwa do końca roku.

 

< Powrót