Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

SAV-home

Zapomniane zapalone światło, rozkręcone ogrzewanie, otwarte okno przy włączonej klimatyzacji… jest wiele czynników podnoszących koszt użytkowania domu. Jak zaradzić takim problemom w energooszczędnym domu? Naprzeciw wychodzą nowoczesne rozwiązania do automatyki domowej, jakie oferuje firma SAV-home. Odpowiednio dobrane systemy integrują tradycyjne wyłączniki z inteligentnymi zaawansowanymi sterownikami dbającymi o komfort, wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców.

Inteligentny dom czyli „smart home” może obejmować jeden lub więcej podsystemów zainstalowanych w domu. Najczęściej są to: sterowanie oświetleniem, roletami oraz termoregulacja. Jednak zakres funkcjonalny jest znacznie szerszy – może obejmować system alarmowy i wideodomofonowy, dystrybucję dźwięku. Pozwala także na analizę i kontrolę zużycia energii. Uzupełnieniem całości może być wyposażenie domu w nowoczesne centrum multimedialne czy systemy kina domowego.
SAV-home to biuro projektowe z prawie 20-letnim doświadczeniem, które pomaga zaprojektować a później zrealizować automatykę i multimedia w domu w oparciu o potrzeby inwestora.

www.sav-home.com

20161107_152144Sala_Home-Cinema_home-theatreP1220412

< Powrót