Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

Wielka Letnia Promocja -15%

Wakacyjny okres rozpoczynamy od Wielkiej Letniej Promocji. Skorzystaj z 15% zniżki na wybrane projekty domów.
Projekty dostępne są od ręki z kompletną dokumentacją techniczną. Zobacz, jakie elementy wchodzą w skład dokumentacji technicznej.
Obejrzyj projekty podlegające promocji. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.
Wielka Letnia Promocja trwa do 20 września 2016.

 

 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_EKOOSTOJA_2_tif EKOOSTOJA
119 m2
Doskonale łączy dwie funkcje: mieszkalną i usługową. Nieskomplikowana bryła i ograniczona ilość detalu architektonicznego sprawiają, że budowa tego domu jest niedroga w realizacji, a możliwość pozyskiwania i wykorzystania energii słonecznej jest dodatkowym atutem na rzecz przyszłych oszczędności i komfortu użytkowania domu. Jest to budynek parterowy z użytkowym poddaszem zaprojektowany na działkę z wjazdem od północy.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_EKORODZINNY_2_tif EKORODZINNY
113 m2
Budynek parterowy z użytkowym poddaszem dla 4-5-osobowej rodziny zaprojektowany na działkę z wjazdem od południa. Dobra propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i komfort na optymalnie zagospodarowanej przestrzeni.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_ELKA_3 EL-KA
129 m2
Dom zaprojektowany dla 4-5-osobowej rodziny.
Właściwe proporcje elewacji i prosta bryła stanowią o estetyce domu oraz niewysokich kosztach jego realizacji. Czytelne wydzielone strefy oraz przemyślany układ pomieszczeń to dodatkowe atuty tego domu. Budynek jest przystosowany do wykorzystania urządzeń związanych z odnawialnymi źródłami energii.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_EX_HOUSE_3 EX HOUSE
159 m2
Dom parterowy z użytkowym poddaszem dla 4-5-osobowej rodziny, zaprojektowany na działkę z wjazdem od strony zachodniej. Czytelny podział na strefy użytkowe oraz funkcjonalność to niewątpliwe atuty tego projektu.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_FRONTOWY_1_tif FRONTOWY
150 m2
Tradycyjna bryła z nutą minimalizmu w formie i barwie elewacji tworzą dom dla nowoczesnej 4-5 osobowej rodziny ceniącej jakość i komfort architektury. Nieskomplikowana bryła i ograniczona ilość detalu architektonicznego sprawiają, że budowa tego domu jest niedroga w realizacji.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_KOMFORTOWY_1 KOMFORTOWY
215 m2
Willa miejska dla wymagających. Elegancki, doskonały w proporcjach budynek zaprojektowany z myślą o ceniącym wygodę i nowoczesność użytkowniku. Dom, który ujmuje szczegółowo dopracowanym detalem wykończenia, jaki i przemyślanym, awangardowo zaaranżowanym wnętrzem.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_KWADRAT_6 KWADRAT
119 m2
Zwarta bryła z czytelnie wydzielonymi strefami i osobnym garażem to ciekawa propozycja dla osób szukających funkcjonalnego i niedrogiego domu. Naturalne materiały użyte na elewacjach jak również skala budynku czynią ten dom przyjaznym dla ludzi i środowiska.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_MANSARDA_1 MANSARDA
103 m2
Doskonały przykład że nowoczesność może iść w parze z tradycją. Budynek wyróżniający się w otoczeniu odważną i niebanalną architekturą, a jednocześnie funkcjonalny i przemyślany pod kątem optymalnego wykorzystania przestrzeni.
Bryła budynku kształtowana była z myślą o pozyskiwaniu i jak najlepszym wykorzystaniu energii słonecznej co stanowi klucz do niskich kosztów eksploatacji.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_MIGDAlOWY_2_tif MIGDAŁOWY
127 m2
Prosta, tradycyjna bryła budynku z nowoczesnymi elementami i detalami to dom dla ludzi ceniących prostotę i nowoczesność. Optymalnie zaplanowane wnętrza dostosowane zostały do stron świata, tak by zminimalizować koszty eksploatacji i pozwoliły na jak najlepsze wykorzystanie energii słonecznej.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_ORKISZ_1 ORKISZ
180 m2
Wygodny, komfortowy dom dla 4-5 osobowej rodziny. Rodzaj nowoczesnej willi miejskiej, która charakteryzuje się otwartym rozplanowaniem parteru oraz indywidualnymi pokojami na piętrze.
Dach domu jest przystosowany do stosowania kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych. Ze względu na osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem dom otoczony jest zielenią zacieniającą także wygodny taras.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_SAMOWYSTARCZALNY_3 SAMOWYSTARCZALNY
154 m2
Dom dla lubiących przyrodę i niezależność. Wygodny, jasny dom w tradycyjnym stylu, zaprojektowany z myślą o użytkowniku ceniącym otwartą oraz uporządkowaną przestrzeń. Dom cechują wyważone i przestronne wielkości pomieszczeń oraz wiele pokoi pomocniczych, jak spiżarnia, pralnia, garderoby. Dzięki zastosowaniu kominka na pelet oraz paneli fotowoltaicznych i generatora prądu, dom cechuje przytulny nastrój i nowoczesne wyposażenie.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_SKANDYNAWSKI_2 SKANDYNAWSKI
117 m2
Propozycją dla osób ceniących oszczędny styl detalu architektonicznego i funkcjonalne rozwiązania, a zarazem świadomych konieczności uwzględnienia w planach inwestorskich szeroko pojętego problemu oszczędzania energii. Forma bryły budynku, kolorystyka i zastosowane na elewacjach materiały nawiązują do wzorców budownictwa skandynawskiego.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_SOLARNY_6 SOLARNY
154 m2
Kwintesencja architektury niskoenergetycznej – począwszy od lokalizacji względem stron świata, poprzez bryłę budynku, układ funkcjonalny pomieszczeń, a skończywszy na rekomendowanych rozwiązaniach technologicznych wykorzystujących odnawialne źródła energii. Wszystko to stanowi gwarancję niskich kosztów utrzymania i eksploatacji przy jednoczesnym komforcie użytkowym budynku. Nietuzinkowa bryła, naturalne materiały wykończeniowe, możliwość pozyskiwania i wykorzystywania energii słonecznej i wiatrowej
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_TARASOWY_1 TARASOWY
156 m2
Rozłożysty, reprezentacyjny dom dla 4-5 osób, idealny na podmiejską działkę.
Parterowa bryła budynku, dzięki wydzieleniu dwóch osobnych skrzydeł, staranie rozgranicza strefy dzienną i prywatna. Naturalna okładzina elewacyjna, czytelna funkcja czy też przyjazna skala budynku, czynią go domem przyjaznym zarówno dla właściciela jak i otoczenia w którym z pewnością będzie się wyróżniał.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_MODERN_5 TWIN MODERN A 
130 m2
Propozycja niskoenergetycznego budynku bliźniaczego o nowoczesnym charakterze. Wysunięty z bryły domu garaż oraz wiatrołap, które pełnią rolę balkonu wyróżnią go spośród sąsiednich budynków. Układ funkcjonalny pozwala na stworzenie zarówno zabudowy bliźniaczej jak i szeregowej.
Orientacja głównych okien na stronę południową oraz zwarta zabudowa z niezależną bryłą garażu pozwala na znaczne obniżenie kosztów utrzymania domu.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_MODERN_6 TWIN MODERN B
129 m2
Propozycja niskoenergetycznego budynku bliźniaczego o nowoczesnym charakterze. Wysunięty z bryły domu garaż oraz wiatrołap, które pełnią rolę balkonu wyróżnią go spośród sąsiednich budynków. Układ funkcjonalny pozwala na stworzenie zarówno zabudowy bliźniaczej jak i szeregowej.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_UNIWERSALNY_6 UNIWERSALNY
112 m2
Zwarta, tradycyjna bryła domu, idealnie wpisująca się w krajobraz, charakteryzująca się elegancją, prostotą i dopracowanymi proporcjami.
Nieskomplikowana bryła z prostym dwuspadowym dachem oraz przeprowadzona na etapie projektowania optymalizacja architektury pod kątem energooszczędnym, gwarantuje niskie koszty budowy i eksploatacji.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_UROCZY_2_tif UROCZY
87 m2
Mały przytulny domek, przeznaczony dla 3-osobowej rodziny. Weranda pełni funkcję strefy wejściowej oraz latem zapewnia naturalne zacienienie okien na elewacji południowej. To tradycyjne rozwiązanie dodatkowo zwiększa ilość przestrzeni nadającej się do instalacji urządzeń wykorzystujących energię i ciepło słoneczne. Każdy metr tego małego domku został dokładnie rozplanowany i przemyślany dla zwiększenia komfortu użytkowników oraz zapewnienia maksymalnego wykorzystania przestrzeni.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_WaSKI_4_tif WĄSKI
203 m2
Idealny na wąską podmiejską działkę.
Nieskomplikowana bryła budynku pozwala na oszczędne budowanie, a zaproponowane systemy i technologie gwarantują niskie koszty eksploatacji domu dzięki jego dobrym parametrom w zakresie ochrony cieplnej. Możliwość montażu kolektorów słonecznych pozwala na dodatkowe zyski dzięki wykorzystaniu energii słonecznej do ogrzewania wody użytkowej.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_Z_ORANŻERIa_6 Z ORANŻERIĄ
153 m2
Dom z oranżerią usytuowaną od strony południowej to doskonała propozycja dla osób, które chcą cieszyć się zielenią przez cały rok. Wewnętrzny zielony ogród jest nie tylko miejscem wypoczynku, ale również tworzy korzystny mikroklimat w budynku.
Duże przeszklenia dają możliwość istotnych zysków słonecznych i oszczędności w okresie grzewczym.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_ZIELEn_I_WODA_3 ZIELEŃ I WODA
121 m2
Dom projektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu darmowej energii słonecznej i dostosowany jest do wymagań budownictwa w standardzie NF40.
Subtelna gra kolorem na elewacji, oszczędność detalu, minimalistyczna bryła, zwarty i prosty w realizacji układ konstrukcyjny, doskonale doświetlone wnętrze to niepodważalne atuty tego domu.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_ZIELONY_2 ZIELONY
191 m2
Zielona elewacja skrywa przestronny, piętrowy dom dla 4-5-osobowej rodziny.Dom odważny, nowatorski, projektowany z myślą o możliwości wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych. Kubistyczna, prosta bryła porośnięta winobluszczem od południa i zimozielonym bluszczem od północy zmienia się cyklicznie wraz z ogrodem otaczającym dom. Zieleń ogrodu €žwkrada się€ do wnętrza domu poprzez oranżerię i pnie się w górę na wysokość drugiej kondygnacji.
 promocjaDCE15procentprojekt_domu_dom_energooszczedny_domy_czystej_energii_SIELSKI_1_tif SIELSKI
184 m2
Budynek rekomendowany dla lokalizacji zarówno na działkach miejskich jak i na terenach oddalonych od większych aglomeracji. Istotnym źródłem ciepła w tym budynku jest energia słoneczna pozyskana dzięki optymalnie zaplanowanym przeszkleniom, które w okresie lata należy zabezpieczać osłonami przeciwsłonecznymi aby nie dopuścić do przegrzania wnętrz. Prosta bryła, nieskomplikowana konstrukcja oraz wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych do ogrzewania domu to zdecydowanie atuty tego projektu.
Zapraszamy do skorzystania z promocji, a w razie pytań prosimy o kontakt:
+48 71 707 28 06
+48 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< Powrót