Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

XXI Dzierżoniowskie Prezentacje Gospodarcze

Zakończyły się XXI Dzierżoniowskie Prezentacje Gospodarcze, największe święto lokalnego biznesu. Patronat nad wydarzeniem objął wojewoda dolnośląski. Cieszymy się, że mieliśmy okazję zaprezentować ofertę Domów Czystej Energii mieszkańcom Ziemi Dzierżoniowskiej i regionu. Zaskoczyła nas liczba osób zainteresowanych wykonaniem na swoim dachu instalacji fotowoltaicznej. Pytali Państwo głównie o wpływ wykorzystania paneli fotowoltaicznych na wysokość rachunków za energię elektryczną i pomoc w uzyskaniu dopłat do zakupu instalacji. Niektórych z Państwa interesowała odsprzedaż nadwyżek energii do sieci. Widzimy, że temat energii słonecznej staje się coraz bardziej popularny a fotowoltaika w Polsce nabiera rozpędu i jest na dobrej drodze rozwoju.

Zaprezentowaliśmy również ofertę domów energooszczędnych z naszej pracowni – projekty domów niskoenergetycznych oraz pasywnych, a także technologie budowy oferowane przez naszych partnerów (Wolf System i Abakon). Część z gości otrzymała prezent w postaci zaproszenia do pracowni projektowej na bezpłatne konsultacje.

Nasze stoisko odwiedzili również znamienici goście, m.in. wicepremier, minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski, prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek, delegacja z Węgier oraz z Ukrainy.

Dziękujemy za spotkanie z Państwem i za wszystkie głosy oddane na Domy Czystej Energii w konkursie Smoka Publiczności. Zachęcamy do dalszego kontaktu zarówno w kwestii systemów fotowoltaicznych, jak i budownictwa energooszczędnego.

prezentacje_DDZ_dtp-24.pl  12049172_661390797296795_2614702616633815842_n  Prezentacje7

Źródło zdjęć: www.naszbiznes24.pl, www.dtp-24.pl

< Powrót