Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

Zapraszamy na konferencję PV

26 listopada w Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy odbędzie się konferencja, której celem jest skomentowanie aktualnej sytuacji na rynku fotowoltaicznym, zaprezentowanie praktycznych rozwiązań dedykowanych instalacjom prosumenckim oraz omówienie perspektyw rozwoju energetyki prosumenckiej. Jedną z prezentacji poprowadzi Piotr Mikos, ekspert ds. fotowoltaiki w spółce Domy Czystej Energii. Wskaże błędy w specyfikacjach technicznych do wykonania systemów fotowoltaicznych i ich potencjalne skutki.

shutterstock_105522827 shutterstock_49388020 shutterstock_62149225
Wydarzenie skierowane jest do samorządów lokalnych, małych i średnich firm, zakładów przetwórstwa spożywczego, rolników oraz wszystkich inwestorów chcących produkować własną energię.

Konferencja będzie okazją do dokonania przeglądu krajowych i zagranicznych rozwiązań stosowanych w systemach fotowoltaicznych. Szczegółowo omówiony zostanie temat programów funkcjonalno-użytkowych dla gmin. Uczestnicy poznają także zagadnienie związane z przyłączeniem instalacji PV do sieci energetycznej. Przyszli inwestorzy zostaną zaznajomieni z dobrym praktykami pozwalającymi na uniknięcie błędów, ograniczenie ryzyka i budowę instalacji, której praca systemów PV jest poprawna i bezpieczna. Wspólnie przyjrzymy się programom wspierającym rozwój fotowoltaiki i ocenimy możliwości finansowego wsparcia inwestycji w PV.

Podczas wystąpień prelegenci poza podzieleniem się wiedzą i doświadczeniem, odpowiedzą na dodatkowe pytania.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się TUTAJ
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w wydarzeniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie.

 

< Powrót