Masz pytania?
tel. 71 707 28 06, 508 138 790
biuro@domyczystejenergii.pl

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie organizowanych przez Murator EXPO, które odbędą się w dniach 10-11 października 2015 na Stadionie Wrocław. Wśród niemal 100 wystawców i niezależnych ekspertów nie mogło zabraknąć Paracowni Projektowej Domy Czystej Energii.

targi murator   ekoostoja (2) ekoostoja (3)    targi murator

Wydarzenie organizowane jest z myślą o inwestorach chcących zakupić swoje wymarzone mieszkanie lub dom a także dla tych, którzy pragną zmienić aranżację swojego lokum lub poradzić się w kwestiach prawnych, finansowych czy podatkowych. Imprezie towarzyszyć będzie Centrum Bezpłatnych Porad, służących pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, miłe niespodzianki przygotowane przez firmę Murator EXPO, ciekawe spotkania oraz promocje. Domy Czystej Energii zadbają również swoich gości. Zainteresowani zakupem gotowego projektu domu energooszczędnego mogą liczyć na rabaty.

Zapraszamy na stoisko nr 33, gdzie otrzymają Państwo kompletną wiedzę na temat domów niskoenergetycznych oraz pasywnych, urządzeń wykorzystujących energię z odnawialnych źródeł (panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, kotły na biomasę), a także technologii budowy domu z keramzytu, rozwiązania zapewniającego znacznie niższe zapotrzebowanie budynku na energię. Wspomnianą technologię oferuje nasz partner, firma Abakon. Jej przedstawiciele odpowiedzą na wszelkie pytania. Wspólnie znajdziemy rozwiązania sprawiające, że wymarzony dom będzie dopasowany do Państwa preferencji, potrzeb i wymagań. Każdy gość otrzyma od nas bezpłatnie przewodnik poświęcony tematyce budownictwa niskoenergetycznego. Warto również zapytać nas o obowiązującą w tej chwili promocję (zakup projektu domu, adaptacja  nadzór autorski za 1 zł). Do zobaczenia na targach. Stadion Wrocław, al. Śląska 1.
targi murator

< Powrót